דר מלומד פרופשיונל, אנטי אייגינג, ק

אודות

ידע עתיר שאין שני לו

במעבדות ד"ר מלומד פרופשיונל עוסקים במחקר ובפיתוח קוסמטי משנת 1979. לחברה מפעל יצרני ישראלי בבעלותה משנת 1979. המפעל הממוקם באזור התעשייה באר טוביה מיצר מדי יום אלפי מוצרים טיפוליים מנצחים. בין מוצרינו תמצאו מגוון מוצרים מקצועיים לשולחן הטיפולים. ספרות מקצועית, השתלמויות, ועוד. מהקמתו המפעל עוסק בין היתר ב: פיתוח תחום הקוסמטיקה כמדע. פיתוח חומרים טיפוליים מנצחים עם תוצאות ללא פשרות. המוצרים עדינים לעור ואינם יוצרים נזק. בין הטיפולים העיקריים נמצאים: טיפולים לטיפוח העור, לשיפור הפעילות הטבעית של העור וייעולה. טיפולים הדרגתיים לשיקום עור שניזוק. טיפולי אנטי אייגי'נג מתקדמים. איזון העור. טיפולי הבהרה מתקדמים. טיפולי אקנה מנצחים.

הבידול

מה מבדל את חברת ד"ר מלומד פרופשיונל מחברות קוסמטיקה אחרות?

הידע. המומחיות. הניסיון. המצוינות. האיכות. האנושיות. השרות ומעבר לכל: תוצאות יוצאות דופן.

אנו מאוד משקיעים, עד רמת הדיוק בפרטים הכי קטנים. הידע עליו נשען תחום הקוסמטיקה המקצועית בארץ, מגיע מאבי הקוסמטיקה המדעית: ד"ר דוד מלומד. העובדה שיש בבעלותנו מחלקת מחקר ופיתוח, ומפעל יצרני, מבדלת אותנו מיתר החברות שעוסקות בעיקר בשיווק של מוצרים. יש לנו את כל הידע ואת היכולת להביא לשוק מוצרי מפתח עם תוצאות wow. אנו מייצרים את המוצרים בעבור עצמנו. לנו יש את כל השיטות והיכולות להביא את הטוב ביותר שניתן. הצלחה מבחינתנו זה התוצאה. ד"ר דוד מלומד, שהוא רוקח וד"ר לכימיה קוסמטית עובד ברף הגבוה של הדיוק המרבי. אם זה לא 100% זה לא יוכל לשאת בשום אופן את השם "ד"ר מלומד". מוצר שלא עומד בקריטריון של 100% מצוינות – מסולק החוצה. אנו שמים דגש על בטיחות המשתמש וגם על סטנדרטים בינלאומיים מחמירים, אפילו מעל הצורך.

תקנים וסטנדרטים בינ'ל

מעבדות ד"ר מלומד פרופשיונל פועלת תחת תקני הבטחה מחמירים. תקנים אלו מבטיחים כי תוצרת מפעלי החברה היא בטוחה לשימש. מכיוון שמרבית התוצרת של המפעל מיוצאת לאירופה, שם נדרשת רמת איכות גבוה לצד תוצאות מבטיחות, חברת מעבדות ד"ר מלומד נמצאת בשורה הראשונה עם החברות הבינ'ל המצליחות, ואף למעלה מכך, תודות לניסיון עתיר השנים, לטכנולוגיות ייחודיות ולידע מצטבר של למעלה מארבעה דורות העוסקים במוצרי קוסמטיקה במשפחת מלומד, ומעבירים את הידע המשפחתי הסודי מדור לדור, וזאת תוך שדרוג הידע והשיטות. 

לצד מחלקת המחקר ומחלקת הפיתוח שבבעלות החברה, לחברה מחלקת הבטחת איכות ומחלקת בקרת איכות, הפועלות בכל קווי הייצור, תחת התקן העולמי המחמיר iso 22716 ותקן GMP Good Manufacturing Proces. המפעל שהוקם על ידי החברה בשנת 1979 פועל בארץ, מאז ועד היום, תחת הרישיון של משרד הבריאות לייצור תמרוקים. מיליוני האנשים שהשתמשו עד היום במוצרי ד"ר מלומד ברחבי העולם נהנים מחוויית שימוש בטוחה, לצד תוצאות מרשימות שאין שניות להן.    

ד"ר מלומד - חותמת האיכות של עור הפנים שלך

הפנים שלך הם כרטיס הביקור שלך ואנו יודעים את החשיבות בטיפול מיטבי, כזה שנותן לך את המוצרים הנכונים בזמן הנכון להשגת התוצאות הטובות ביותר, וכל זה ללא גירויי עור וללא תופעות לוואי. 

התוצאות שתחווי הן כרטיס הביקור שלנו. חומרי הגלם שאנו משתמשים בהם הם חומרים יקרים ויוקרתיים, באיכות הטובה ביותר בתחום הפרמצבטיקה, כיאה למשפחה של רוקחים. 

הפורמולות שלנו הן פורמולות מנצחות שעושות פלאים לעור הפנים שלך.

כדי שתוכלי לקבל את חוויית השימוש האולטילמטיבית, עליך להשתמש במוצרים הנכונים לסוג עורך ולמצבו. לכן אנו נעזרים בקוסמטיקאיות, שהן בעלות הידע והאמצעים לאבחון העור. כל קוסמטיקאית שרוכשת את מוצרי האיכות המנצחים של ד"ר מלומד מחויבת לעבור קורסים והכשרות מקצועיות מקיפות, המעמיקות והמקיפות ביותר בשוק הקוסמטיקה המקצועית, לצד ליווי מקצועי מתמשך. כל זה כדי שנהיה בטוחים שהטיפול שיותאם לך הוא הטיפול הנכון והיעיל ביותר, בלי להקל ראש ובלי לסבן אותך. 

העור שלך זו המחויבות שלנו. זו הסיבה שאנו בוחרים בקפידה את הקוסמטיקאיות והקוסמטיקאים שעובדים עם המוצרים שלנו, ואיננו מאפשרים למי שלא עברו את כל ההסמכות המקצועיות כנדרש לרכוש את מוצרינו.

עם ד"ר מלומד את יכולה להיות בטוחה – כי יש על מי לסמוך!

Translate »
דילוג לתוכן