ד"ר מלומד פרופשיונל – הנשק היעיל ביותר של הקוסמטיקאיות בישראל

המוצרים של ד"ר מלומד פרופשיונל מקדימים את תחום הקוסמטיקה בישראל כבר משנות ה-80 של המאה הקודמת – ותמצאו אותם בארסנל כמעט של כל נשות המקצוע בארץ.

פורסם באתר וואלה

לקריאת הכתבה

"היה לי ברור שאוביל חברת קוסמטיקה מצליחה כשאגדל"

אביה של מיכל מלומד פעל כבר בשנות ה-70 לקידום תחום הקוסמטיקה בארץ. היום היא ממשיכה את המורשת המשפחתית "הבנתי שעלינו להוביל את התחום גם במאה ה-21"  

פורסם בYNET

לקריאת הכתבה

תכשירי אנטי אייג׳ינג מדעיים בטכנולוגיות מתקדמות עם התוצאות הנראות לעין: The Fountain of Youth

סדרת מעין הנעורים מהווה פריצת דרך מדעית בתחום הצערת מראה העור. הסדרה הינה פרי פיתוח מדעי של למעלה משני עשורים. הסדרה מבוססת על חומרים פעילים יוקרתיים בטכנולוגיות מתקדמות. בין חומרי המפתח בסדרה: חומצה היאלורונית בגדלים שונים, מגוון ביופפטידים עצמתיים וחומרים מיערות הגשם לחידוש העור ולהצערתו.

פורסם בעיתון את ובמגזין העיתון.

לקריאת הכתבה

מיכל מלומד

מנכ"לית ד"ר מלומד פרופשיונל, מהנדסת כימיה (B.Sc) ומפתחת תכשירים מדעיים מנצחים. מומחית ברגולציה קוסמטית ומרצה בתחומה

פורסם בעיתון את ובאתר העיתון

לקריאת הכתבה

תחום הקוסמטיקה מאופיין במגמה ירוקה של חזרה לטבע. על תפקיד המסכה הצמחית בטיפול הקוסמטי / מיכל מלומד

המגמה הירוקה והחזרה לטבע ניכרות כיום בתחומי חיים רבים, כפועל יוצא מהחיפוש אחר שיפור איכות החיים והבריאות, לצד הארכת תוחלת החיים, והרצון של כולנו ב"חיים הטובים".

תחום הקוסמטיקה גם הוא מאופיין במגמה ירוקה של חזרה לטבע.

לטענת ד"ר דוד מלומד, אשר מתמחה בקוסמטיקה טבעית וחוקר את הנושא מעל ל- 35 שנה, המגמה הירוקה הטבעית תמיד הייתה קיימת, וכיום המודעות בצורך במוצרים ירוקים במגמת עליה בשל המודעות בנושא הסכנות שעלולות להיגרם משימוש בחומרים כאלה ואחרים. בראשית שנות ה-70, כאשר סיימתי לחקור מהבחינה המדעית את ההשפעה של אלמנטים צמחיים על העור על העור ותפקידיהם בתוך המוצר הקוסמטי התחזקה אמונתי בדרכי בהפקת התועלות מעולם הצומח והחשיבות בשום תחום זה בעולם הקוסמטיקה".

המסכה הקוסמטית ותפקידה על שולחן הטיפולים

להמשך קריאת הכתבה

פורסם במגזין יופי

ההתקדמות הטכנולוגית המסחררת הגיעה גם לעולם הקוסמטיקה. שילוב של טכנולוגיות חדשות לצד ידע הולך ומצטבר, איפשרו לפתח מדע שמייצר יופי / מיכל מלומד

בשנות ה- 30, כשנהגו לומר "הרולס רויס של המוצרים", לא יכלו להעלות על הדעת שיום יבוא והעתיד שמדברים עליו ימהר כל כך להגיע. בפרוץ שנות ה-2000, חלה התקדמות טכנולוגית מסחררת גם בעולם הקוסמטיקה. שילוב של טכנולוגיות חדשות לצד ידע הולך ומצטבר, איפשרו לפתח מדע אשר מייצר יופי.

לקריאת הכתבה

פורסם במגזין יופי

Translate »
דילוג לתוכן